Oyunculuk Eğitimi

Oyunculuk Eğitimi

Oyunculuğun temel kurallarından biri olan yetenek, zaman içerisinde gelişen ve zenginleşen bir olgudur. Oyuncu adayı yeteneğini, eğitim ile şekillendirerek ve geliştirerek bilinçli bir birey haline gelir. Dizi, film ve reklam çekimi projelerinde bir karaktere hayat veren oyuncular mesleğin teknik bilgisini de kazanarak çok daha başarılı olurlar. Oyunculuk eğitimi başvurusu yaparak alacağınız kapsamlı dersler ile kariyerinize hızlı bir giriş yapmış olursunuz. Kişi aldığı eğitimlerle kendini keşfederek, beden dilini kullanmayı, rol çözümlemeyi ve oyunculuğa dair tüm kapsamlı bilgileri almış olacaktır.

Dizi - Sinema - Klip - Reklam

Anlaşmalı olduğumuz yapım şirketleri ile oyuncularımızın arasında ki bağı kurmaktayız. Dizi ve Sinema projelerinde istenilen oyuncuları sunum yoluyla yapım şirketlerine sunar ve oyuncularımızı sektöre kazandırırız. Türkiyenin sektöre en fazla oyuncu kazandıran ajansı olmakla birlikte geniş kadromuzla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Televiyon ve Sinema fragmanlarında dönen reklamlar'da aylık bebekten 90'lı yaşlara kadar birçok oyuncumuz rol almaktadır. Reklam'da yer aldıktan sonra karıyer anlamında Dizi,Sinema alanında daha profesyonel ilerlenmektedir Reklam firması, Reklam yüzünü önemle seçerek gerçekleştirir. Reklam alanın'da kazandırmış olduğumuz oyuncularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Sayfa Başına Git